Всеукраїнський мистецький конкурс

Шановні освітяни!

Державна фіскальна служба України разом Національним університетом ДФС України проводить Всеукраїнський мистецький конкурс.

Запрошуємо учнів 1-9 класів вашої школи до участі в конкурсі.

Новий рік вже зовсім близько. Щиро  вітаю колектив школи ,   усіх читачів та шанувальників  бібліотеки  з Новим 2019 роком!

Бажаю, аби новорічні та різдвяні свята стали доброю нагодою для кожного з нас позитивно оцінити рік минулий, подякувати один одному за розуміння і підтримку, допомогу і дружність.

Нехай у Новому році здійсняться наші надії і сподівання, маємо бути мужніми і незламними, впевнено долати труднощі, прагнути до омріяної перемоги і своїми справами наближати її!

Бажаю черпати з книжок мудрість, знаходити у читанні втіху і відпочинок, завжди бути впевненими, що найдобріші сюжети різдвяних казок здійснюються у нашому житті!

Бажаю добра і злагоди, міцного здоров’я!

Бібліотекар ЗОШ№31  Тая Яківна

21 грудня 2018 року в Краматорській центральній міській бібліотеці для дітей ім. О.С. Пушкіна  відбулося урочисте нагородження переможців міського етапу «Літніх читань-2018».  Вітаємо з перемогою ученицю 9-А класу ЗОШ№31 Залєсову Владу, (вчитель Рєзнік Л.А.) яка посіла призове місце за відгук на прочитану книгу – М. Ліщинська. Бузькові вогники. Влада отримала Диплом та цінний подарунок-книгу, яку мала можливість самостійно обрати, до речі, новітні книжки вже входять до списку «Зимових читань-2019».
Кожен відгук на прочитану книгу відрізнявся щирістю думок і почуттів,  умінням аналізувати текст, оцінювати поведінку та характери героїв творів сучасної української прози. Участь у Зимових та Літніх читаннях – це унікальна можливість зацікавити дітей, прищепити любов до читання, до позапрограмових творів сучасних українських письменників.

Завдяки проекту «Вся Україна читає дітям» біблітечний фонд шкільної бібліотеки поповнюється сучасною дитячою літературою. Цього разу бібліотекар школи Трощилова Т.Я. отримала також подарунок – три книги сучасних українських письменників.

Залучайтеся до читання, до проекту, пишіть відгуки до 1 березня та отримуйте подарунки!

«Зимові читання -2019» стартували!

Вітаємо ! Волошину Поліну ученицю 10 класу ЗОШ №31 .За зайняте І місце в обласному етапі Міжнародного фестивалі- конкурсі ” Різдвяні канікули'” місто Слов’янськ! Бажаємо творчих успіхів та натхнення!

Учениця 3А класу Закарлюка Анастасія зайняла ІІІ місце в “Різдвяному FESTI-2018” по програмі сучасні танці.

Шановні учні та батьки!

18.12.2018 учням приступити до навчання!

Шановні учні та батьки!
Карантин продовжений до 17.12.2018 року включно. 18.12.2018 учням приступити до навчання!

З 11 по 13 листопада учні нашої школи взяли активну участь в Міжнародному конкурсі з інформатики та комп’ютерної грамотності “Бобер – 2018”. З нетерпінням чекаємо результатів!

Запрошуємо абітурієнтів Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №31 прийняти участь у соціальній програмі Scholarship.

Головний приз – грант (стипендія) у розмірі 35.300 грн. сплату року навчання у Вищих Навчальних Закладах України. Ця сума розподіляється між учасниками, які написали найкращі роботи.

Участь повністю безкоштовна.

Ми оплачуємо навчання в усіх закладах, як приватних, так і державних, а також прагнемо знайти талановитих молодих спеціалістів.

Детальніше про умови конкурсу дивіться тут: https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/

Запитання та роботи можно надсилати через сайт або на пошту: scholarship@seoquick.com.ua

Будемо дуже вдячні, якщо Ви зможете розмістити інформацію про соціальну програму на Вашому сайті school31.kramuo.dn.ua.

Лілія Ярмоленко, куратор соціальних і благодійних проектів

Пишемо разом українською

09.11.18 року в ЗОШ №31 була проведена виховна година присвячена до  Дня української писемності та мови.

Учні та вчилелі нашої великої шкільної родини разом писали радіодиктант єдності. Текст для багатьох виявився достатньо складним, але атмосфера в аудиторії була теплою, дружньою. Після закінчення диктанту всі учасники з натхненням ділилися своїми враженнями, та розлетілися на крилах робити свою справу з любов’ю, відчуваючи політ мрій.

Continue reading “Всеукраїнський мистецький конкурс”