99 річниця Соборності України

У 7-х класах ЗОШ 31 пройшла виховна година до 99 річниці Соборності України”В єдності наша сила”.

Класні керівники Лучко Вікторія Валеріївна та Щербань Світлана Олексіївна зробили учням екскурс до історії України,ознайомили зі значенням слова “соборність”,розповіли про тяжкий шлях України до незалежності та єднання Заходу та Сходу.

Учнями було переглянуто презентацію та відеоматеріали про проголошення Соборності України, проінсценовано зустріч Західної та Східної України.

Впевнені, що учні після такої виховної години не залишилися байдужими до історії та долі рідної Батьківщини і зрозуміли,що єдність нашої держави в руках її синів і доньок,справжніх патріотів!

З метою виховання в учнів початкової школи патріотизму і гордості за свою державу  було проведено такі заходи до Дня Соборності України:

• Виховні бесіди
  • Тематична лінійка, квест, виставка малюнків на тему « Україна – перлина на карті світу».

Для учнів 6-х класів було проведено  інтегровану пізнавально-конкурсну гру «Ми – українці». Підготували та провели виховний захід бібліотекар Трощилова Т.Я. та класний керівник 6-Б класу Ростовська Д.Б.

Юні ерудити мали змогу продемонструвати свої знання, вміння, кмітливість у конкурсній грі про Україну:

• Конкурс «Складіть прислів я»;
  • Конкурс «Хто швидше?»;
  • Конкурс «Чарівна скринька»;
  • Конкурс «Розгадай кросворд»;
  • Конкурс «Скоромовки» та ін.
  •

По закінченню заходу діти разом з вчителем та бібліотекарем склали колективного вірша про Україну!

One thought on “99 річниця Соборності України

1. admin Січень 29, 2018 at 8:30 am