Шановні майбутні випускники та їх батьки! Просимо звернути увагу на пробне тестування з ЗНО-2019. Хочете себе перевірити – реєструйтеся!

Участь у пробному тестуванні дасть можливість пройти пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей, а також об’єктивно оцінити свій рівень навчальних досягнень.
Реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 8 по 31 січня 2019 року. Кожен охочий зможе зареєструватися для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні на сайті Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти.
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 16 березня , з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) — 23 березня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.
Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та запорукою його успішного складання.
Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти.

Діти нашої школи з 3-8 клас,  20. 10.2018 року відвідали  Фельдман Экопарк м. Харків де продовжується найдовготриваліша  подія  осені – Бал хризантем з великими квітковими фігурами і 40 тисяч живих квітів усіх  можливих форм та кольорів.

Для дітей також  проводилися інтерактиви, ігры і вікторини с призами, а на «Веселій алеї»  урізноманітнюють дозвілля традиційні майстер-класи  ліпнини з глины, плетіння браслетів, виготовлення іграшкових корон. В суботу та неділю (11.00) «Театр дітей і тварин» представив на своїх підмостках спектакль «Хризантеми – квіти натхнення », а Кінний комплекс в неділю (13.00) показав “Шоу-парад коней”, завершальний теплий сезон в Фельдман Екопарк.

На підставі наказу УО  № 232 від 16.10.2018 “Про перенесення канікул

Перенесено термін осінніх канікул з 21.10.18 р. по 28.10.2018 р.

Початок занять 29.10.2018 р.

Умови доступності закладу для дітей з особливими

основними  потребами

В навчальному закладі ЗОШ №31 діти з особливими потребами, вчасності візочники мають доступ до першого поверху школи через пандус який знаходиться перед входом до спортивної зали.

Також для таких дітей у вбиральні на першому поверсі наявні  допоміжні ручки.