Досягнення

 За 2017- 2018 навчальний рік отримано такі результати

 

Диплом ІІІ ступеня Управління освіти Краматорської міської ради за участь у міському етапі VІІІ Міжнародного  мовно-літературного  конкурсу  ім.  Т.Г. Шевченка

 Волошиній Єлизаветі  учениці 5А класу 

Диплом ІІІ ступеня всеукраїнського   рівня за перемогу  у І Всеукраїнській  інтернет-олімпіаді «На урок» з української мови та літератури

– Яшковій Дар’ї учениці 9Б класу;

– Симоченко Аліні  учениці 8А класу;

Диплом ІІ ступеня всеукраїнського   рівня за перемогу  у І Всеукраїнській  інтернет-олімпіаді «На урок» з української мови та літератури .

Порозіній Дар’ї  учениці 8А класу;

Диплом І ступеня всеукраїнського   рівня за перемогу  у І Всеукраїнській  інтернет-олімпіаді «На урок» з Англійської мови

– Ростовському Ростиславу учню 2А класу;

Диплом ІІ ступеня всеукраїнського   рівня за перемогу  у І Всеукраїнській  інтернет-олімпіаді «На урок» з предметів  початкової школи

– Ростовському Ростиславу учню 2А класу;

Диплом лауреата команді ЗОШ № 31 за перемогу у міському турнірі по грі “ Що? Де? Коли?”, присвяченому ювілею О. Генрі 

Погудіній Ілоні учениці 5Б класу;

– Головченко Євгенії учениці 6Б класу;

– Яшковій Єлизаветі учениці 7А класу;

– Федотову Кирилу  учню 8Б класу;

– Кондратьєвій Вероніці учениці 9Б класу;

– Сугак Ірині учениці 10 класу;

– Голдобіній Аміні учениці 10 класу;

Диплом ІІ ступеня Управління освіти Краматорської міської ради за перемогу в міському етапі обласного конкурсу виразного читання “Майстер слова”.

-Лисенко Анастасії учениці 7А класу;

– Кондратьєвій Вероніці учениці 9Б класу;

– Голдобіній Аміні учениці 10 класу;

– Сугак Ірині учениці 10 класу;

Диплом ІІІ ступеня  Міністерства освіти і науки України за участь  у Міжнародній грі зі світової літератури “Sunflower”

–  Федотову Кирилу  учню 8Б класу;

– Рибас Карині учениці 8Б класу;

– Залєсовій Владиславі учениці 8А класу;

–  Павлюченко Єлизаветі учениці 7А класу;

Диплом ІІІ ступеня Станції Юних Техніків  за участь у  міському конкурсі  робіт з орігамі  «Білосніжні грані орігамі»

– Сукову Олександру учню 5Б класу;

– Назарько Дар’ї учениці 5Б класу;

Грамота Управління освіти Краматорської міської ради за участь у міській творчій панорамі  «Хобі-мікс» серед активістів  учнівського самоврядування 

Іващенко Валерії –учениці 8Б класу;

Грамота Управління освіти Краматорської міської ради за участь у міському  етапі Всеукраїнського  відкритого літературно-музичного фестивалю «Розстріляна молодість» (номінація «Вокал»)

Іващенко Валерії –учениці 8Б класу;

Грамота Управління освіти Краматорської міської ради за зайняте друге місце у міському відбірковому  етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв  для дітей та юнацтва «Різдвяні канікули» (ІІ вікова категорія)

Іващенко Валерії –учениці 8Б класу;

Грамота Управління освіти Краматорської міської ради за участь  у  міському  фестивалі-конкурсі  української поезії та пісні «Мова серця і душі», номінація  «Вокал- соло»

Іващенко Валерії –учениці 8Б класу;

Грамота Управління освіти Краматорської міської ради за зайняте друге місце у міському фестивалі  української пісні «Хай українська пісня лунає!» (ІІІ –середня  вікова категорія)

Іващенко Валерії –учениці 8Б класу;

Сертифікат Міністерства освіти і науки  України за відмінний результат  у Всеукраїнському фізичному  конкурсі  «Левеня 2018»

Могілевському Максиму – учню 9Б класу;

Сертифікат першого ступеню  Всеукраїнського відкритого   конкурсу     МАН-ЮНІОР ЕРУДИТ       в  номінації            “Історик-Юніор”

– Симоченко Аліні  учениці 8А класу;

-Порозіній Дар’ї  учениці 8А класу;

Сертифікат другого ступеню  Всеукраїнського відкритого   конкурсу       МАН-ЮНІОР ЕРУДИТ       в  номінації            “Історик-Юніор”

– Павлюченко Єлизаветі учениці 7А класу;

– Чуприні Катерині учениці 8А класу;

– Залєсовій Владиславі учениці 8А класу;

– Агашкову Артуру учню 9Б класу;

– Кондратьєвій Вероніці учениці 9Б класу;

– Данилко Кирилу учню 9Б класу;

– Стрельцовій  Уляні учениці 9Б класу;

– Денисовій Аліні учениці 11 класу;

– Тихоненко Дар’ї учениці 11 класу;

– Тіщенко Євгенії учениці 11 класу;

Сертифікат  Управління освіти Краматорської міської ради за участь  у фінальному етапі  обласного фестивалю «Кожна зірка має свій час» присвяченого  80-річчю від дня народження  В.С. Стуса

– Тіщенко Євгенії учениці 11 класу у номінації «Час живопису»;

Сугак Ірині учениці 11 класу у номінації «Час поезії»;

– Макаренко Софії учениці 9А класу у номінації «Час поезії»;

Сертифікат  учасника фотоконкурсу «Ми любимо зарубіжну літературу !»

-Бугайовій Єлизаветі учениці 11 класу;

  1. За рішенням педагогічної ради від 21.05.2018 р. протокол № 6 нагородити похвальними листами ” За високі досягнення у навчанні” учнів 2-8-х та 10-11-х класів

           – Кулішу  Руслану учню 3Б класу;

  • Дмітрієву Дарину ученицю 4-А класу;
  • Філярську Ганну ученицю 4-А класу;
  • Оробець Анастасію ученицю 4- Б класу;
  • – Базилевич Мілану ученицю 4-Б класу;
  • Мінкіну Дарину ученицю 4-Б класу;
  • Селищеву Валерію ученицю 4-Б класу;
  • Гармаш Дар’ю ученицю 4-Б класу;
  • Волошину Єлизавету  ученицю 5-А класу;
  • – Погудіну Ілону ученицю 5-Б класу;
  • Тютюнник Ганну ученицю 5-Б класу;
  • Головченко Євгенію ученицю 6-Б класу;
  • Костенко Вероніку ученицю 7-А класу;
  • Косогову Катерину ученицю 7-А класу;
  • Яшкову Єлизавету ученицю 7-А класу;
  • Моісєєву Віру ученицю 7-Б класу;
  • Моісєєву Анастасію ученицю 7-Б  класу;
  • Порозіну Дар’ю ученицю 8-А класу;
  • Бугайову Єлизавету ученицю 11 класу.
  1. Відзначити роботу і вручити:

–  диплом І ступеня Управління освіти Краматорської міської ради

-ЛУЧКО ВІКТОРІЇ ВАЛЕРІЇВНІ за перемогу в номінації “ Методичні новації” міського етапу  обласного інтернет- конкурсу літературно-мистецької та педагогічної медіатворчості із зарубіжної літератури, російської мови та інтегрованого курсу “ Література” “Створи шедевр”.

 –  диплом ІІ ступеня Управління освіти Краматорської міської ради

  ЛУЧКО ВІКТОРІЇ ВАЛЕРІЇВНІ за перемогу в номінації “ Методичні новації” міського етапу  обласного Інтернет- конкурсу літературно-мистецької та педагогічної медіатворчості із зарубіжної літератури, російської мови та інтегрованого курсу “ Література” “Створи шедевр”.

–  диплом І ступеня Донецької обласної державної адміністрації Департаменту освіти і науки

-ЛУЧКО ВІКТОРІЇ ВАЛЕРІЇВНІ переможеці обласного інтернет- конкурсу літературно-мистецької та педагогічної медіатворчості “Створи шедевр” за методичний кейс, присвячений вивченню життя  і творчості І.С. Тургенєва (до 200-річчя від дня  народження) у номінації  «Методичні новації: міні-підручники, кейси»)

  –  Подяка Управління освіти Краматорської міської ради

   ЛУЧКО ВІКТОРІЇ ВАЛЕРІЇВНІ за підготовку переможців міського етапу обласного конкурсу  виразного читання “Майстер слова”.

 

 

НА ПІДСТАВІ РІШЕННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ ВІД 21.05.2018 РОКУ ПРОТОКОЛ № 6  ДОПУСТИТИ УЧНІВ, ЯКІ ЗАКІНЧИЛИ 11 КЛАС ДО ПРОХОДЖЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПІДСУМКОВОЇ АТЕСТАЦІЇ,  ВРУЧИТИ ЇМ АТЕСТАТ ПРО ПОВНУ ЗАГАЛЬНУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ

 

 

ПІБ учня

1 Азаров Сергій Ігорович
2 Азарнов Давид Валерійович
3 Бугайова Єлизавета Сергіївна
4 Герасимова Аліна Олександрівна
5 Денисова Аліна Олександрівна
6 Мясоєдов Юрій Володимирович
7 Приходько Олег Андрійович
8 Пучков Максим Віталійович
9 Тіщенко Євгенія Михайлівна
10 Тихоненко Дар’я Дмитрівна