Сторінка психолога

 

     

                                                                 ГРАФІК РОБОТИ                                                           

   практичного психолога

    Панкрушевої Ольги Миколаївни  у ЗОШ №31

Понеділок –  від 9:00 до 13:00

Вівторок – від 11:00 до 15:00

Середа – методичний день

Четверг – від 9:00 до 13:00

Пятниця – від 9:00 до 12:00

Спеціальні поради для батьків, діти яких не відвідували дитячий садок

Якщо ваше дитя не ходить в дитячий сад, починайте заздалегідь привчати її до режиму життя школяра. Хай вона звикне рано пробуджуватися і рано лягати спати. У першій половині дня пограйте в школу, влаштуйте «уроки» малювання, можна повчити букви, складати слова з кубиків з буквами. Головне не перестаратися — хай все буде в радість.
Коли ви почнете морально готувати дитину розповідями про школу, варто провести екскурсію по приміщенням школи, пройти шкільним полвір’ям, заглянути в кімнату першого класу, подивитись як вона оформлена, які там меблі, як виглядає класна дошка. Обговоріть удома, що сподобалося, яке залишилося враження. Поступово у дитини прокинеться інтерес до нового «дорослого» життя. У розмовах з гордістю підкреслюйте «Він(а) у нас вже дорослий(а), скоро піде в школу».
«Домашній» дитині буває важко змиритися, що вона не одна, не найголовніша, не єдина, а така ж, як всі інші діти в класі. Для розширення досвіду запишіться в який-небудь гурток, спортивну секцію, запрошуйте до себе знайомих з дітьми. Дошкільник має бути самостійним: самостійно одягатися, зашнуровувати взуття, збирати портфель.

                                    8 порад батькам першокласника

Щоб перший похід до школи не став для малюка стресом, як і звикання до нового статусу “дорослого” , готуватися слід заздалегідь. В ідеалі – за місяць до початку навчального року. Психологи рекомендують діяти за таким планом:
1. Ходити гуляти до школи
І обов’язково влаштувати дитині докладну екскурсію. Зайти всередину школи, показати першокласнику місце, де він проводитиме навчальні години – клас, спортивний зал, їдальню, туалет, медпункт та інше. Візит до школи до початку занять можна повторити кілька разів, щоб дитина звикла й запам’ятала, що і де є на новій місцевості, і не розгублювалась, зокрема у перші дні.
Зверни увагу.Прогулянки до школи треба здійснювати якнайчастіше, щоб дитина добре запам’ятала дорогу (на випадок, якщо згодом ходитиме або повертатиметься зі школи самостійно). А також – щоб розрахувати, яку кількість часу займає дорога до школи спокійним кроком, без поспіху та страху спізнитися.
2. Репетирувати збори до школи
Нехай майбутній першокласник навчиться самостійно готуватися до навчального дня: одягати форму, складати рюкзак. Батьки повинні показати, що й куди класти, щоб у портфелі легко можна було знайти необхідну річ.
3. Прокидатися раніше
Щоб дитина не позіхала на першому уроці, тобі доведеться змінити її розпорядок дня – і поступово привчити вставати раніше (попередньо розрахуй, о котрій повинна вставати дитина, щоб встигати зібратися до школи без поспіху). Місяця до початку занять вистачить, щоб вона звикла до нового розкладу без стресу організму. Це важливо, особливо якщо в тебе маленький “сонько”, якого вранці важко розбудити.
4. Навчити дитину розпізнавати час
І постав у дитячій кімнаті годинник. Важливо, щоб твоя дитина поступово навчилася правильно розпоряджатися своїм часом – для виконання домашнього завдання, для ігор, для відпочинку та інше.
5. Привчити до порядку в кімнаті
Можна у формі гри – показати та розказати, як важливо, щоб кожна річ знаходилася на своєму місці. Можна вигадати разом із дитиною, де “житимуть” олівці, книжки, зошити, фломастери, портфель, шкільна форма та інше. І пояснити, як важливо, щоб кожна річ була у своєму “будиночку”: нехай це будуть полички, тумбочки, коробочки, папки. Головне, щоб дитина звикла підтримувати порядок і чистоту у своїй кімнаті.
6. Не лякати школою та поганими оцінками
Навіть якщо дитина не слухається або погано поводиться, не варто її лякати (хоч і з метою виховання) фразами на зразок: “скоро почнеться доросле життя”, “у школі тебе навчать, як поводиться”, “якщо не будеш слухатися, вчителька тебе покарає” тощо. А також нехай дитина завжди знає, що в школу вона йде за знаннями, а не за оцінками, тому, якщо вона одержить небажану оцінку, нехай не боїться йти додому з поганою оцінкою та не думає, що батьки її розлюблять.
7. Гратися в школу
Займатися з малюком “уроками” у формі гри, щоб тренувати пам’ять, мовлення, увагу тощо. Наприклад, прочитай казку і попроси дитину розповісти, що найбільше запам’яталося, запропонуй намалювати вподобаних героїв, запропонуй вигадати свою кінцівку історії тощо. Допомагай дитині, міркуй разом із нею. Так твоя дитина навчатиметься висловлювати свою думку та не розгубиться, коли вчителька запитуватиме її на уроках/
8. Виховуйте повагу
Проводьте бесіди зі своїми дітьми з метою виховання у них повагу до вчителів, однолітків та обслуговуючого персоналу школи.

/Files/images/1.jpg

           Психолого – педагогічні рекомендації батькам першокласників

Батькам слід пам’ятати, що не кожна дитина може зразу успішно навчатися. Річ у тім, що шлях розвитку кожної дитини індивідуальний. Хтось починає раніше за інших ходити, але потім довго не говорить, хтось, навпаки, не вміє усміхатися, зате починає говорити цілими фразами і добре запам’ятовує букви. Тому до шкільного віку діти мають різний багаж досвіду – знань, умінь, навичок, звичок. Безсумнівно, згодом кожна дитина навчиться читати і рахувати, але до моменту вступу до школи їй важливіше мати не певні сформовані навички, а здатність сприймати і засвоювати новий матеріал, тобто здатність до навчання.

Іноді зустрічаються батьки, котрі самі побоюються школи і побіжно навіюють це побоювання своїм дітям, або драматизують проблеми початку навчання. Вони намагаються виконувати замість дітей їхні домашні завдання, контролюють кожну написану дитиною літеру і тим самим створюючи в неї “навчальну фобію”. У дитини виникає невпевненість у своїх силах, сумніви щодо своїх знань, виробляється звичка сподіватися на допомогу в найпростішій ситуації.

Коли дитина йде до школи, різко змінюється її спосіб життя. Якщо дитина не готова до цієї зміни, школа для неї перетворюється на пекло і малий школяр поступово набирає стільки негативних відчуттів, що навіть відмовляється йти до навчального закладу.

Найбільш розповсюджені проблеми першокласників :

– дитина не може зосередитися, її увага розсіяна;

– дитина не може самостійно справитися із завданням;

– дитина не може довго сидіти без руху над домашнім завданням, її більше цікавлять іграшки, а не книжки.

Як допомогти першокласнику подолати труднощі?

1. На перших етапах навчання, не вимагайте від дитини самостійності. Потрібно їй допомагати, виховувати у неї впевненість у її діях.

2. Не рекомендується в цей рік віддавати дитину у додаткові гуртки, секції; це лише посилить у неї відчуття нестабільності. Дитині зараз потрібна звична атмосфера, в які вона знаходиться у школі, важливо, щоб дім у цей час став надійною «фортецею».

3. Намагайтеся налагодити душевний контакт із своєю дитиною, тільти тоді ви будете знати всі її шкільні проблеми.

4. Якщо ви не можете виділити дитини для заняття окрему кімнату або окремий стіл, у неї все одно має бути постійне місце для виконання її шкільних завдань. І головне – до занять своєї дитини треба відноситися з повагою. Це значить, що ви не повинні відривати її під час занять, та бажано організувати в домі робочу тишу.

Перший рік – потрібно обов’язково допомагати дитині готувати домашнє завдання.

5. Батькам треба пом’ятать, що дитину ні в якому разі не можна потурати за лінощі.

6. Ще одна порада! Батькам потрібно постійно підтримувати відносини з вчителем та регулярно говорити з ним про дитину, навіть якщо з навчанням в неї все добре Ви не тільки краще зрозумієте вимоги вчителя, а й побачите свою дитину з іншого боку. Бо ваша головна задача – підтримати інтерес до навчання, допомагати їй.

Як допомогти дитині першокласнику звикнути до школи:

1 крок. Проводжайте дитину до школи, навіть, якщо це дуже близько від дому. Ваша дитина повинна відчути, що вона – школяр, і ця дорога до школи – символ початку трудового дня.

2 крок. Слідкуйте за режимом дня. Перехід на новий розпорядок – це завжди важко. Для першокласника дуже важливо робити перерви коли ви займаєтесь з дитиною (30 хвилин навчання – перерва на 5 – 10 хвилин, і можна знову вчитися). Також обов’язково гуляйте з дитиною на свіжому повітрі.

3 крок. Хваліть її! У любій роботі знайдіть за що можна похвалити дитину, навіть, якщо вона не зовсім справилася із завданням. Нехай вона почуває себе більш впевненіше, і тоді вона зможе спокійно зрозуміти та виправити помилки.

4 крок. Цікавтеся, що відбувається у школі з вашою дитиною. Проявляйте дружній, а не жорсткий контроль. Так у дитини проявиться відповідальність та організованість.

/Files/images/images77.jpeg

Пам’ятайте:

  •  Покарання – це моральний замах на здоров’я дитини – фізичне і психічне.
  •  Не залишайте дитину без заслуженої похвали і нагороди. Ніколи не відбирайте подарованого.
  •  Краще не карати, ніж карати із запізненням. Запізнілі покарання нагадують дитині про минуле, не дають змоги стати іншою.
  • Покараний – значить вибачений. Інцидент вичерпано – сторінку перегорнуто. Про старі гріхи – ні слова. Не заважайте починати життя спочатку!
  •  Хоч би що трапилось, покарання не повинно сприйматися дитиною
  • як перевага вашої сили над її слабкістю, як приниження.
  • Дитина не повинна боятися покарання. Найвразливіше для неї — ваше засмучення.
  • Не забувайте: ключ до серця дитини лежить через гру. Саме в процесі гри Ви зможете передати їй необхідні навички, знання, поняття про життєві правила та цінності, навчитеся краще розуміти одне одного.
  • Частіше розмовляйте з дитиною, пояснюйте їй незрозумілі явища, ситуації, суть заборон та обмежень. Допоможіть дитині навчитися вербально висловлювати свої бажання, почуття та переживання, інтерпретувати свою поведінку та поведінку інших людей.

Прийнята в деяких родинах система залякування дітей, безумовно, заслуговує на осуд, бо стає джерелом виникнення особливого способу самозбереження – неправдивості та нещирості. Тяжкі переживання особливо негативно впливають на формування особистості дитини, легко призводять до психостенічних реакцій, імпульсивних дій та афектів.

Існує термін “шкільна фобія”, тобто страх у деяких дітей перед відвідуванням школи. Насправді часто йдеться не стільки про школу, скільки про побоювання дитини йти з дому, розлучатися з батьками. Таке трапляється, коли дитина хвороблива, тоді, як правило, вона перебуває в умовах гіперопіки з боку батьків.

ПЛАН РОБОТИ ПРАКТИЧНОГО ПСИХОЛОГА

на 2019 – 2020 навчальний рік

 СЕРПЕНЬ

№ з\п Напрями діяльності з учасниками освітнього процесу 

закладу освіти

Види

та форми

роботи

Цільова група,

аудиторія

Термін проведення Виконавці Відмітка про виконання

(дата виконання або перенесення)

1.Організаційно-методична функція
1.1 Оформлення кабінету, виготовлення наочності,

оновлення  стендів

 

Інд

ПЦ Згідно замовлень Психолог
1.2 Складання звітів про виконану роботу Інд ПЦ Згідно циклограми Психолог
1.3 Оформлення документації Інд ПЦ Протягом місяця Психолог
1.4 Вивчення нових досліджень в галузі психології. Робота у бібліотеці, участь у вебінарах,самоосвіта. Методичні об’єднання Інд ПЦ Середа Психолог
2.Просвіта
2.1
3.Профілактика
3.1 Профілактика стресів та емоційного вигорання вчителів Групова ПЦ Четвертий тиждень Психолог
4.Діагностика
4.1
5.Консультування
5.1 Консультування з проблемних питань Інд ПЦ За запитом Психолог
6.Корекція
6.1
7.Навчальна діяльність
7.1
8.Зв’язки з громадськістю та органами місцевого самоврядування
8.1
9 Інше

 

 

ВЕРЕСЕНЬ

№ з\п Напрями діяльності з учасниками освітнього процесу 

закладу освіти

Види

та форми

роботи

Цільова група,

аудиторія

Термін проведення Виконавці Відмітка про виконання

(дата виконання або перенесення)

1.Організаційно-методична функція
1.1 Вивчення нормативної бази Інд ПЦ 1 тиждень Психолог
1.2 Складання плану роботи Інд ПЦ 1 тиждень  Психолог
1.3 Підготовка психодіагностичного інструментарію Інд ПЦ 1 тиждень Психолог
1.4 Виготовлення наочності, оформлення стендів Інд ПЦ 2 тиждень Психолог
1.5 Вивчення нових досліджень в галузі психології. Робота у бібліотеці, участь у вебінарах, самоосвіта. Методичні об’єднання Інд ПЦ Середа Психолог
1.6 Вибір та узгодження діагностичного інструментарію, корекційних та просвітницьких програм МО

ПЦ

МО

ПЦ

Згідно плану Психолог
1.7 Підготовка до консультацій для класних керівників, батьків, вчителів, з метою забезпечення успішної адаптації учнів до освітнього процесу. Підбір матеріалів ПЦ Протягом місяця Психолог
1.8 Організація психодіагностичної роботи Інд

 

МО

ПЦ

Згідно плану Психолог
1.9 Оформлення результатів та аналіз результатів психодіагностики Папер та ел.

варіант

ПЦ Згідно замовлень Психолог
1.10 Складання звітів про виконану роботу Інд ПЦ Згідно циклограми Психолог
1.11 Підготовка  до виступів на батьківських зборах, педагогічних нарадах, семінарах для педагогів та методичних об’єднаннях психологів Інд ПЦ Протягом місяця Психолог
1.12 Оформлення документації Інд ПЦ Протягом місяця Психолог
1.13 Інформація щодо стану профілактики суїцидальної поведінки Звіт ПЦ 10.09.2019 Психолог
1.14 Підготовка до проведення заходів по профілактиці булінгу Підбір матеріалів, розробка занять ПЦ 2й тиждень Психолог
1.15 Виготовлення пам яток для батьків «Адміністративна відповідальність за здійснення булінгу» Інд ПЦ 3й тиждень психолог
1.16 Інформація щодо виконання «Регіональної програми підтримки та інтеграції ВПО в Донецькій області на 2019 – 2020» Звіт ПЦ 20.09.2019 Психолог
2.Просвіта
2.1 Прояви шкільної дезадаптаціі молодшого школяра Інд Учні

Батьки

Педагоги

Згідно замовлень Психолог
2.2 Методичні рекомендації з питань психолого-педагогічної підтримки школярів в період адаптації Інд Учні

Батьки

Педагоги

Згідно замовлень Психолог
2.3 Виступи перед учнями з проблемних питань. Виховні години Групова Учні

Батьки

Педагоги

Згідно замовлень Психолог
2.4 Виступи перед батьками з питань виховання та навчання дітей. Батьківські збори Групова Учні

Батьки

Педагоги

Згідно замовлень Психолог
2.5 Виступи на предметних методичних об’єднаннях   та семінарах психологів. Методичні об’єднання психологів та педагогів Групова Психологи ПЦ, педагоги Згідно замовлень Психолог
3.Профілактика
3.1 «Бесіда з профілактики суїцидальної поведінки» Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
3.2 «Бесіда з профілактики правопорушень» Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
3.3 Показ тематичних  мультфільмів , обговорення з метою профілактики булінгу групова Учні 2х, 3х класів Третій тиждень психолог
3.4 «Бесіда з профілактики подолання дитячої безпритульності і бездоглядності» Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
3.4 Бесіда з профілактики запобігання та протидії домашньому насильству «Ти маєш право зупинити насильство.» Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
3.5 Заняття з елементами тренінгу « Гендер це цікаво!»    Групова Учні

 

Протягом місяця Психолог
3.7 «Бесіда з профілактики протидії торгівлі людьми» Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
3.8 Заняття з елементами тренінгу з профілактики проявів булінгу     Групова Учні

 

Третій тиждень Психолог

Спеціалісти КАРІТАС

3.9 Бесіда з батьками першокласників по запобіганню дезадаптації учнів у школі.    Групова Батьки Другий тиждень Психолог
4.Діагностика
4.1 Спостереження  адаптаційних процесів 1-х , 5-х , 10-х класів, Інд

Групова

Учні Протягом місяця Психолог
4.2 Виявлення тривожних проявів у вимушено переміщених осіб шкільного віку Інд

Групова

Учні Протягом місяця Психолог
4.3 Діагностика типів темпераменту та характерологічних особливостей особистості, акцентуації учнів з СЖО, ПБП, схильних до девіантної поведінки Інд

Групова

Учні   За запитом Психолог
4.4 Діагностика міжособистісних стосунків у класі (соціометрія) Групова Учні 5-х класів Згідно замовлень Психолог
5.Консультування
5.1 Проведення консультацій з питань адаптації учнів 1, 5, 10 класів Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Згідно замовлень Психолог
5.2 Проведення індивідуальних консультацій для педагогів з питань адаптації учнів 5 класу Інд

 

   Педагоги Згідно замовлень Психолог
5.3 Консультування з питань первинної адаптації учнів НУШ Інд

Групова

Батьки

Педагоги

Згідно замовлень Психолог
5.4 Консультування батьків з проблемних питань        Інд Батьки За запитом Психолог
6.Корекція
6.1 Індивідуальні та групові корекційні заняття з першокласниками, які мають ознаки дезадаптації . Інд

Групова

Учні Згідно замовлень Психолог
6.2 Розвивально-корекційна програма формування позитивних мотивів навчання п’ятикласників Інд

Групова

Учні

 

Згідно замовлень Психолог
6.3

 

Заняття з елементами тренінгу «Здоров’я  в наших руках» Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Згідно замовлень Психолог
7.Навчальна діяльність
7.1
8.Зв’язки з громадськістю та органами місцевого самоврядування
8.1 Співпраця з педагогами та психологами інших навчальних закладів, обмін опитом Інд Педагоги, психологи За запитом Психолог
8.2 Взаємодія з органами виконавчої влади та громадським самоврядуванням Інд Спеціалісти За запитом Психолог
8.3 Співпраця з медпрацівниками Інд Спеціалісти Зав запитом Психолог
8.4 Взаємодія з недержавними громадськими організаціями Інд Спеціалісти За запитом Психолог
9. Інше
9.1

 

 ЖОВТЕНЬ

№ з\п Напрями діяльності з учасниками освітнього процесу 

закладу освіти

Види

та форми

роботи

Цільова група,

аудиторія

Термін проведення Виконавці Відмітка про виконання

(дата виконання або перенесення)

1.Організаційно-методична робота
1.1 Організація психодіагностичної роботи Інд

 

МО

ПЦ

Згідно плану Психолог
1.2 Оформлення результатів та аналіз результатів психодіагностики Папер та ел.

варіант

ПЦ Згідно замовлень Психолог
1.3 Складання звітів про виконану роботу Інд ПЦ Згідно циклограми Психолог
1.4 Оформлення документації Інд ПЦ Протягом місяця Психолог
1.5 Вивчення нових досліджень в галузі психології. Робота у бібліотеці, участь у вебінарах,

самоосвіта. Методичні об’єднання

Інд ПЦ Середа Психолог
1.6 Підготовка до проведення  заходів, консультацій Інд ПЦ Протягом місяця Психолог
2.Просвіта
2.1 Бесіда щодо здорового засобу життя. Всесвітній день психічного здоров’я Групова Учні

Батьки

Педагоги

Згідно замовлень

10.10.2019

Психолог
2.2 Засоби збереження емоційного здоров,я  у вимушено переміщених осіб шкільного віку Інд Учні

Батьки

Педагоги

Згідно замовлень Психолог
2.3 Методичні рекомендації з питань психолого-педагогічної підтримки школярів в період адаптації Інд Батьки

Педагоги

Згідно замовлень Психолог
2.4 Виступи перед учнями з проблемних питань. Виховні години Групова Учні

 

Згідно замовлень Психолог
2.5 Виступи перед батьками з питань виховання та навчання дітей. Батьківські збори Групова Батьки

Педагоги

Згідно замовлень Психолог
3.Профілактика
3.1 «Бесіда з профілактики суїцидальної поведінки» Інд

 

Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
3.2 «Бесіда з профілактики правопорушень» Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
3.3 «Бесіда з профілактики подолання дитячої безпритульності і бездоглядності» Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
3.4 «Бесіда із запобігання та протидії домашньому насильству» Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
3.5 Тренінг по профілактиці емоційного вигорання вчителів «Мій внутрішній ресурс» Групова вчителі Четвертий тиждень Психолог
3.6 Профілактична гра «Ліза та її друзі подорожують світом» із запобігання та протидії торгівлі людьми. Групова Учні

 

Другий тиждень Психолог
3.7 Тренінг з профілактики стресових розладів у дітей в умовах операції об’єднаних сил на сході країни. Навчання технікам зцілення. Групова Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
4.Діагностика
4.1 Виявлення тривожних проявів у вимушено переміщених осіб шкільного віку Інд

Групова

Учні Протягом місяця Психолог
4.2 Діагностика характерологічних особливостей учнів Інд

Групова

Учні За запитом Психолог
4.3 Діагностика рівня адаптації першокласників за допомогою методики експертної оцінки (для вчителів) групова Учні 1х кл Третій-четвертий тиждень Вчителі
4.4 Анкетування батьків першокласників з метою виявлення адаптованості дітей до школи. групова Учні 1х кл Четвертй тиждень батьки
5.Консультування
5.1 Консультації з питань навчання, професійного вибору та особистісного розвитку Інд

Групова

Учні

 

 

Згідно замовлень Психолог
5.2 Проведення індивідуальних консультацій для педагогів з питань адаптації учнів 5 класу Інд

Групова

 

Педагоги

Згідно замовлень Психолог
5.3 Консультування  з питань первинної адаптації учнів НУШ Інд

Групова

Батьки

Педагоги

Згідно замовлень Психолог
5.4 Консультування з проблемних питань Інд Батьки

Педагоги

За запитом Психолог
6.Корекція
6.1

 

Заняття з елементами тренінгу «Здоров’я  в наших руках» Інд

Групова

Учні Згідно замовлень Психолог
7.Навчальна діяльність
7.1
8.Зв’язки з громадськістю та органами місцевого самоврядування
8.1 Співпраця з педагогами та психологами інших навчальних закладів, обмін опитом Інд Психолог Згідно замовлень Психолог
8.2 Відвідування учнів вдома (за необхідністю).  Відвідування батьків за місцем роботи (за необхідністю) Інд Психолог Згідно замовлень Психолог
8.3 Взаємодія з органами виконавчої влади та громадським самоврядуванням Інд Психолог Згідно замовлень Психолог
Взаємодія з недержавними громадськими організаціями Інд Психолог Психолог
9. Інше

 

ЛИСТОПАД

№ з\п Напрями діяльностіз учасниками освітнього процесу 

закладу освіти

Види

та форми

роботи

Цільова група,

аудиторія

Термін проведення Виконавці Відмітка про виконання

(дата виконання або перенесення)

1.Організаційно-методична робота
1.1 Організація психодіагностичної роботи Інд

 

МО

ПЦ

Згідно плану Психолог
1.2 Оформлення результатів та аналіз результатів психодіагностики Папер та ел.

варіант

ПЦ Згідно замовлень Психолог
1.3 Складання звітів про виконану роботу Інд ПЦ Згідно циклограми Психолог
1.4 Оформлення документації Інд ПЦ Протягом місяця Психолог
1.5 Вивчення нових досліджень в галузі психології. Робота у бібліотеці, участь у вебінарах,самоосвіта. Методичні об’єднання Інд ПЦ Середа Психолог
1.6 Інформація щодо роботи з подолання дитячої безпритульності і бездоглядності Звіт ПЦ 12.11.2019 Психолог
1.7 Інформація щодо запобігання та протидії домашньому насильству Звіт ПЦ 15.11.2019 Психолог
1.8 Інформація щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, виховання гендерної культури та гендерної рівності в системі освіти Звіт ПЦ 20.11.2019 Психолог
2.Просвіта
2.3 Засоби збереження емоційного здоров,я  у вимушено переміщених осіб шкільного віку Інд Учні

Батьки

Згідно замовлень Психолог
2.5 Виступи перед учнями з проблемних питань. Виховні години Групова Учні

Педагоги

Згідно замовлень Психолог
2.6 Виступи перед батьками з питань виховання та навчання дітей. Батьківські збори Групова Батьки

Педагоги

Згідно замовлень Психолог
2.7 Виступи на предметних методичних об’єднаннях   та семінарах психологів. Методичні об’єднання психологів та педагогів Групова Психологи ПЦ, педагоги Згідно замовлень Психолог
3.Профілактика
3.1 Заходи з профілактики суїцидальної поведінки (Пам ятки, бесіди, години психолога) Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
3.2 «Бесіда з профілактики правопорушень» Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
3.3 «Бесіда з профілактики подолання дитячої безпритульності і бездоглядності» Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
3.4 «Бесіда з профілактики запобігання та протидії домашньому насильству» Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
3.5 «Бесіда з забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, вихованнягендерної культури та гендерної рівності в системі освіти» Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
3.6 Захід з профілактики протидії торгівлі людьми «Профілактична гра: Ліза та друзі подорожують світом.»  

Групова

Учні

 

 

Протягом місяця Психолог
3.7 Акція 16 діб проти насилля Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

25.11. – 10.12.

 

Психолог
3.8 Тренінг з профілактики стресових розладів у дітей в умовах операції об’єднаних сил на сході країни. Навчання технікам зцілення. Групова Учні

Батьки

 

Протягом місяця Психолог
4.Діагностика
4.1 Діагностика рівня адаптованості учнів 1х, 5х класів Інд

Групова

Учні Протягом місяця Психолог
4.2 Діагностика типів темпераменту та характерологічних особливостей особистості, акцентуації учнів,  причин девіантності,  агресивної поведінки   з СЖО, ПБП, учнів схильних до девіантної поведінки, та проявів булінгу Інд

Групова

Учні За запитом Психолог
4.3  Діагностика схильності до суїцидальної поведінки Інд

групова

Учні 6-11кл Протягом місяця
5.Консультування
5.1 Консультування з причин виникнення девіантності, агресивності, особливості типу темпераменту, характеру Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Згідно замовлень Психолог
5.2 Консультування з питань особливостей перехідного віку Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Згідно замовлень Психолог
5.3 Консультування з питань взаємовідносин у класних колективах. Профілактика булінгу. Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Згідно замовлень Психолог
5.4 Консультування з питань пригніченого стану, депресивних проявів Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Згідно замовлень Психолог
6.Корекція
6.1 Допомога учням в період адаптації в школі Інд

гупова

Учні За запитом Психолог
7.Навчальна діяльність
7.1
8.Зв’язки з громадськістю та органами місцевого самоврядування
8.1 Співпраця з педагогами та психологами інших навчальних закладів, обмін досвідом. Інд Психолог Згідно замовлень Психолог
8.2 Відвідування учнів вдома (за необхідністю).  Відвідування батьків за місцем роботи (за необхідністю) Інд Психолог Згідно замовлень Психолог
8.3 Взаємодія з органами виконавчої влади та громадським самоврядуванням Інд Психолог Згідно замовлень Психолог
9. Інше

 

ГРУДЕНЬ

№ з\п Напрями діяльності з учасниками освітнього процесу 

закладу освіти

Види

та форми

роботи

Цільова група,

аудиторія

Термін проведення Виконавці Відмітка про виконання

(дата виконання або перенесення)

1.Організаційно-методична функція
1.1 Організація психодіагностичної роботи Інд

 

МО

ПЦ

Згідно плану Психолог
1.2 Оформлення результатів та аналіз результатів психодіагностики Папер та ел.

варіант

ПЦ Згідно замовлень Психолог
1.3 Складання звітів про виконану роботу Інд ПЦ Згідно циклограми Психолог
1.4 Оформлення документації Інд ПЦ Протягом місяця Психолог
1.5 Вивчення нових досліджень в галузі психології. Робота у бібліотеці, участь у вебінарах,самоосвіта. Методичні об’єднання Інд ПЦ Середа Психолог
1.6 Інформація щодо стану профілактики суїцидальної поведінки Звіт ПЦ 10.12.2019 Психолог
1.7 Інформація про організацію роботи щодо виконання плану заходів з протидії торгівлі людьми Звіт ПЦ 10.12.2019 Психолог
1.8 Інформація про стан та проблеми надання психологічної допомоги суб’єктам освіти в умовах операції об’єднаних сил на сході країни Звіт ПЦ 12.12.2019 Психолог
1.9 Підготовка до виступів, консультацій  та інших заходів Інд ПЦ Протягом місяця Психолог
2.Просвіта
2.3 Засоби збереження емоційного здоров,я  у вимушено переміщених осіб шкільного віку Інд Учні

Батьки

Згідно замовлень Психолог
2.5 Виступи перед учнями з проблемних питань. Групова Учні

Педагоги

Згідно замовлень Психолог
2.6 Виступи перед батьками з питань виховання та навчання дітей. Батьківські збори Групова Батьки

Педагоги

Згідно замовлень Психолог
2.7 Виступи на предметних методичних об’єднаннях   та семінарах психологів. Методичні об’єднання психологів та педагогів Групова Психологи ПЦ, педагоги Згідно замовлень Психолог
3.Профілактика
3.1 «Бесіда з профілактики суїцидальної поведінки» Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
3.2 «Бесіда з профілактики правопорушень» Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
3.3 «Бесіда з профілактики подолання дитячої безпритульності і бездоглядності» Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
3.4 «Бесіда з профілактики запобігання та протидії домашньому насильству» Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
3.5 «Бесіда з забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, виховання гендерної культури та гендерної рівності в системі освіти» Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
3.6 «Бесіда з розвитку інклюзивної освіти» Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
3.7 «Бесіда з профілактики протидії торгівлі людьми» Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
3.8 Тренінг з профілактики стресових розладів у дітей в умовах операції об’єднаних сил на сході країни. Навчання технікам зцілення. Групова Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
3.9 Профілактика шкідливих звичок та формування навичок здорового способу життя Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
3.10 Акція «16 днів проти насильства» Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

25.11-10.12 Психолог
3.11 Тематичні заходи «СНІД! Не залишимося байдужими!» Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

01.12 Психолог
4.Діагностика
4.1 Діагностика аутоагресивних нахилів

Діагностика рівня шкільної тривожності 5х, 10х

Інд

Групова

Учні Протягом місяця Психолог
4.2 Вивчення рівн6я самооцінки Інд

Групова

Учні Протягом місяця Психолог
5.Консультування
5.1 Консультування з причин виникнення девіантності, агресивності, особливості типу темпераменту, характеру Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Згідно замовлень Психолог
5.2 Консультування з питань особливостей перехідного віку Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Згідно замовлень Психолог
5.3 Консультування з питань взаємовідносин у класних колективах. Профілактика булінгу. Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Згідно замовлень Психолог
6.Корекція
6.1 Заняття з підвищення рівня адаптованості учнів 1-х класів Інд

Групова

Учні

 

   Грудень Психолог
6.2 Заняття з елементами арт-терапії зі зниження рівня тривожності учнів 5-х,10-х класів Групова Учні Грудень Психолог
7.Навчальна діяльність
7.1
8.Зв’язки з громадськістю та органами місцевого самоврядування
8.1 Співпраця з педагогами та психологами інших навчальних закладів, обмін опитом Інд Психолог Згідно замовлень Психолог
8.1 Відвідування учнів вдома (за необхідністю).  Відвідування батьків за місцем роботи (за необхідністю) Інд Психолог Згідно замовлень Психолог
8.2 Взаємодія з органами виконавчої влади та громадським самоврядуванням Інд Психолог Згідно замовлень Психолог

 

СІЧЕНЬ

№ з\п Напрями діяльності з учасниками освітнього процесу 

закладу освіти

Види

та форми

роботи

Цільова група,

аудиторія

Термін проведення Виконавці Відмітка про виконання

(дата виконання або перенесення)

1.Організаційно-методична робота
1.1 Організація психодіагностичної роботи Інд

 

МО

ПЦ

Згідно плану Психолог
1.2 Оформлення результатів та аналіз результатів психодіагностики Папер та ел.

варіант

ПЦ Згідно замовлень Психолог
1.3 Складання звітів про виконану роботу Інд ПЦ Згідно циклограми Психолог
1.4 Оформлення документації Інд ПЦ Протягом місяця Психолог
1.5 Вивчення нових досліджень в галузі психології. Робота у бібліотеці, участь у вебінарах,самоосвіта. Методичні об’єднання Інд ПЦ Середа Психолог
2.Просвіта
2.1 Засоби збереження емоційного здоров,я  у вимушено переміщених осіб шкільного віку Інд Учні

Батьки

Згідно замовлень Психолог
2.2 Виступи перед учнями з проблемних питань. Виховні години (булінг, агресія, насильство, аутоагресія) Групова Учні

Педагоги

Згідно замовлень Психолог
2.3 Виступи перед батьками з питань виховання та навчання дітей. Батьківські збори Групова Батьки

Педагоги

Згідно замовлень Психолог
2.4 Виступи на предметних методичних об’єднаннях   та семінарах психологів. Методичні об’єднання психологів та педагогів Групова Психологи, педагоги Згідно замовлень Психолог
3.Профілактика
3.1 «Бесіда з профілактики суїцидальної поведінки» Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
3.2 «Бесіда з профілактики правопорушень» Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
3.3 «Бесіда з профілактики подолання дитячої безпритульності і бездоглядності» Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
3.4 «Бесіда з профілактики запобігання та протидії домашньому насильству» Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
3.5 «Бесіда з забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, виховання гендерної культури та гендерної рівності в системі освіти» Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
3.6 «Бесіда з розвитку інклюзивної освіти» Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
3.7 «Бесіда з профілактики протидії торгівлі людьми» Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
3.8 Профілактика аутоагресивних тенденцій серед учнів Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
4.Діагностика
4.1 Діагностика аутоагресивних нахилів

 

Інд

Групова

Учні Протягом місяця Психолог
4.2 Вивчення рівня самооцінки учнів Інд

Групова

Учні Протягом місяця Психолог
5.Консультування
5.1 Консультування з причин виникнення девіантності, агресивності, особливості типу темпераменту, характеру Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Згідно замовлень Психолог
5.2 Консультування з питань взаємовідносин у класних колективах. Профілактика булінгу. Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Згідно замовлень Психолог
5.4 Консультування з питань пригніченого стану, депресивних проявів Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Згідно замовлень Психолог
6.Корекція
6.1 Заняття з елементами  тренінгу з розвитку емоційно-вольової сфери Інд

Групова

Учні

 

Згідно замовлень Психолог
6.2 Заняття з підвищення рівня адаптованості учнів 1-х класів Групова учні Січень Психолог
7.Навчальна діяльність
7.1
8.Зв’язки з громадськістю та органами місцевого самоврядування
8.1 Співпраця з педагогами та психологами інших навчальних закладів, обмін опитом Інд Психолог Згідно замовлень Психолог
8.1 Відвідування учнів вдома (за необхідністю).  Відвідування батьків за місцем роботи (за необхідністю) Інд Психолог Згідно замовлень Психолог
8.2 Взаємодія з органами виконавчої влади та громадським самоврядуванням Інд Психолог Згідно замовлень Психолог
9 Інше

 

ЛЮТИЙ

№ з\п Напрями діяльності з учасниками освітнього процесу 

закладу освіти

Види

та форми

роботи

Цільова група,

аудиторія

Термін проведення Виконавці Відмітка про виконання

(дата виконання або перенесення)

1.Організаційно-методична робота
1.1 Організація психодіагностичної роботи Інд

 

МО

ПЦ

Згідно плану Психолог
1.2 Оформлення результатів та аналіз результатів психодіагностики Папер та ел.

варіант

ПЦ Згідно замовлень Психолог
1.3 Складання звітів про виконану роботу Інд ПЦ Згідно циклограми Психолог
1.4 Оформлення документації Інд ПЦ Протягом місяця Психолог
1.5 Вивчення нових досліджень в галузі психології. Робота у бібліотеці, участь у вебінарах,

самоосвіта. Методичні об’єднання

Інд ПЦ Середа Психолог
1.6 Інформація щодо запобігання та протидії домашньому насильству Інд ПЦ 14.02.20 Психолог
2.Просвіта
2.3 Засоби збереження емоційного здоров,я  у вимушено переміщених осіб шкільного віку Інд Учні

Батьки

Згідно замовлень Психолог
2.5 Виступи перед учнями з проблемних питань. Виховні години (булінг, агресія, насильство, аутоагресія) Групова Учні

Педагоги

Згідно замовлень Психолог
2.6 Виступи перед батьками з питань виховання та навчання дітей. Батьківські збори Групова Батьки

Педагоги

Згідно замовлень Психолог
2.7 Виступи на предметних методичних об’єднаннях   та семінарах психологів. Методичні об’єднання психологів та педагогів Групова Психологи ПЦ, педагоги Згідно замовлень Психолог
3.Профілактика
3.1 «Бесіда з профілактики суїцидальної поведінки» Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
3.2 «Бесіда з профілактики правопорушень» Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
3.3 «Бесіда з профілактики подолання дитячої безпритульності і бездоглядності» Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
3.4 «Бесіда з профілактики запобігання та протидії домашньому насильству» Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
3.5 «Бесіда з забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, виховання гендерної культури та гендерної рівності в системі освіти» Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
3.7 «Бесіда з профілактики протидії торгівлі людьми» Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
3.8 Профілактика шкідливих звичок та формування навичок здорового способу життя Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
4.Діагностика
4.1 Вивчення професійних нахилів старшокласників Інд

Групова

Учні Протягом місяця Психолог
4.2 Виявлення тривожних проявів у вимушено переміщених осіб шкільного віку Інд

Групова

Учні Протягом місяця Психолог
5.Консультування
5.1 Консультування з питань майбутнього вибору професії Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Згідно замовлень Психолог
5.2 Консультування з питань взаємовідносин у класних колективах. Профілактика булінгу. Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Згідно замовлень Психолог
5.3 Консультування з проблемних питань Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Згідно замовлень Психолог
6.Корекція
6.1 Корекційні занятя з учнями «Мої емоції» Інд Учні Четвертий тиждень Психолог
7.Навчальна діяльність
7.1
8.Зв’язки з громадськістю та органами місцевого самоврядування
8.1 Співпраця з педагогами та психологами інших навчальних закладів, обмін опитом Інд Психолог Згідно замовлень Психолог
8.1 Відвідування учнів вдома (за необхідністю).  Відвідування батьків за місцем роботи (за необхідністю) Інд Психолог Згідно замовлень Психолог
8.2 Взаємодія з органами виконавчої влади та громадським самоврядуванням Інд Психолог Згідно замовлень Психолог
9 Інше

 

БЕРЕЗЕНЬ

№ з\п Напрями діяльності з учасниками освітнього процесу 

закладу освіти

Види

та форми

роботи

Цільова група,

аудиторія

Термін проведення Виконавці Відмітка про виконання

(дата виконання або перенесення)

1.Організаційно-методична функція
1.1 Організація психодіагностичної роботи Інд

 

МО

ПЦ

Згідно плану Психолог
1.2 Оформлення результатів та аналіз результатів психодіагностики Папер та ел.

варіант

ПЦ Згідно замовлень Психолог
1.3 Складання звітів про виконану роботу Інд ПЦ Згідно циклограми Психолог
1.4 Оформлення документації Інд ПЦ Протягом місяця Психолог
1.5 Вивчення нових досліджень в галузі психології. Робота у бібліотеці, участь у вебінарах,самоосвіта. Методичні об’єднання Інд ПЦ Середа Психолог
1.6 Інформація щодо стану профілактики суїцидальної поведінки Інд ПЦ 10.03.20 Психолог
1.7 Інформація про стан та проблеми надання психологічної допомоги суб’єктам освіти в умовах операції об’єднаних сил на сході країни Інд ПЦ 20.03.20 Психолог
2.Просвіта
2.3 Засоби збереження емоційного здоров,я  у вимушено переміщених осіб шкільного віку Інд Учні

Батьки

Згідно замовлень Психолог
2.5 Виступи перед учнями з проблемних питань. Виховні години (булінг, агресія, насильство, аутоагресія) Групова Учні

Педагоги

Згідно замовлень Психолог
2.6 Виступи перед батьками з питань виховання та навчання дітей. Батьківські збори Групова Батьки

Педагоги

Згідно замовлень Психолог
2.7 Виступи на предметних методичних об’єднаннях   та семінарах психологів. Методичні об’єднання психологів та педагогів Групова Психологи ПЦ, педагоги Згідно замовлень Психолог
3.Профілактика
3.1 «Бесіда з профілактики суїцидальної поведінки» Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
3.2 «Бесіда з профілактики правопорушень» Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
3.3 «Бесіда з профілактики подолання дитячої безпритульності і бездоглядності» Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
3.4 «Бесіда з профілактики запобігання та протидії домашньому насильству» Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
3.5 «Бесіда з забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, виховання гендерної культури та гендерної рівності в системі освіти» Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
3.6 «Бесіда з розвитку інклюзивної освіти» Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
3.7 «Бесіда з профілактики протидії торгівлі людьми» Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
3.8 «Бесіда з надання психологічної допомоги населенню в умовах операції об’єднаних сил на сході країни» Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
3.9 Профілактика шкідливих звичок та формування навичок здорового способу життя Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
3.10  Скажемо булінгу стоп! Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
4.Діагностика
4.1 Виявлення рівня пізнавальної активності Інд

Групова

Учні Протягом місяця Психолог
4.2 Виявлення тривожних проявів у вимушено переміщених осіб шкільного віку Інд

Групова

Учні Протягом місяця Психолог
4.3 Діагностика типів темпераменту та характерологічних особливостей особистості, акцентуації учнів,  причин девіантності,  агресивної поведінки   з СЖО, ПБП, учнів схильних до девіантної поведінки, та проявів булінгу Інд

Групова

Учні Протягом місяця Психолог
4.4 Спостереження  дітей з ООП в інклюзивній освіті Інд

Групова

Учні Протягом місяця Психолог
5.Консультування
5.1 Консультування з причин виникнення девіантності, агресивності, особливості типу темпераменту, характеру Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Згідно замовлень Психолог
5.2 Консультування з питань взаємовідносин у класних колективах. Профілактика булінгу. Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Згідно замовлень Психолог
5.3 Консультування з питань пригніченого стану, депресивних проявів Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Згідно замовлень Психолог
6.Корекція
6.1 Заняття з елементами  тренінгу за програмою «Вчимося жити разом» Інд

Групова

Учні

 

Згідно замовлень Психолог
7.Навчальна діяльність
7.1
8.Зв’язки з громадськістю та органами місцевого самоврядування
8.1 Співпраця з педагогами та психологами інших навчальних закладів, обмін опитом Інд Психолог Згідно замовлень Психолог
8.1 Відвідування учнів вдома (за необхідністю).  Відвідування батьків за місцем роботи (за необхідністю) Інд Психолог Згідно замовлень Психолог
8.2 Взаємодія з органами виконавчої влади та громадським самоврядуванням Інд Психолог Згідно замовлень Психолог
9 Інше

 

КВІТЕНЬ

№ з\п Напрями діяльності з учасниками освітнього процесу 

закладу освіти

Види

та форми

роботи

Цільова група,

аудиторія

Термін проведення Виконавці Відмітка про виконання

(дата виконання або перенесення)

1.Організаційно-методична функція
1.1 Організація психодіагностичної роботи. Підготовка до консультацій та інших заходів. Інд

 

МО

ПЦ

Згідно плану Психолог
1.2 Оформлення результатів та аналіз результатів психодіагностики Папер та ел.

варіант

ПЦ Згідно замовлень Психолог
1.3 Складання звітів про виконану роботу Інд ПЦ Згідно циклограми Психолог
1.4 Вивчення нових досліджень в галузі психології. Робота у бібліотеці, участь у вебінарах,самоосвіта. Методичні об’єднання Інд ПЦ Середа Психолог
1.5 Інформація щодо профілактики правопорушень Інд ПЦ 20.04.20 Психолог
1.6 Інформація про стан та проблеми надання психологічної допомоги суб’єктам освіти в умовах операції об’єднаних сил на сході країни Інд ПЦ 20.04.20 Психолог
1.7 Інформація щодо роботи з подолання дитячої безпритульності і бездоглядності Інд ПЦ 30.04.20 Психолог
2.Просвіта
2.1 Ефективна комунікація в системі педагогічної взаємодії (психологічний практикум) Інд Учні

 

  Другий

тиждень

Психолог
2.2 Виступи перед учнями з проблемних питань. Виховні години (булінг, агресія, насильство, аутоагресія) Групова Учні

Педагоги

Згідно замовлень Психолог
2.3 Виступи перед батьками з питань виховання та навчання дітей. Батьківські збори Групова Батьки

Педагоги

Згідно замовлень Психолог
2.4 Виступи на предметних методичних об’єднаннях   та семінарах психологів. Методичні об’єднання психологів та педагогів Групова Психологи ПЦ, педагоги Згідно замовлень Психолог
3.Профілактика
3.1 «Бесіда з профілактики суїцидальної поведінки» Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
3.2 «Бесіда з профілактики правопорушень» Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
3.3 «Бесіда з профілактики подолання дитячої безпритульності і бездоглядності» Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
3.4 «Бесіда з профілактики запобігання та протидії домашньому насильству» Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
3.5 «Бесіда з профілактики протидії торгівлі людьми» Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
3.6 Профілактика шкідливих звичок та формування навичок здорового способу життя Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
3.7 Інформаційні заходи з профілактики булінгу (пам ятки) Групова Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
3.8 Профілактика стресу під час підготовки та складання ДПА та ЗНО, заняття з елементами тренінгу Групова Учні 9, 11 кл Перший тиждень психолог
4.Діагностика
4.1 Виявлення рівня пізнавальної активності Інд

Групова

Учні Протягом місяця Психолог
4.2 Виявлення тривожних проявів у вимушено переміщених осіб шкільного віку Інд

Групова

Учні Протягом місяця Психолог
5.Консультування
5.1 Консультації учнів з питань навчання та особистісного розвитку Інд

Групова

Учні

 

Згідно замовлень Психолог
5.2 Консультування з питань взаємовідносин у класних колективах. Профілактика булінгу. Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Згідно замовлень Психолог
5.3 Реакція дитини на стрес та батьківська підтримка Групова Батьки Згідно замовлень Психолог
6.Корекція
6.1 Заняття з елементами  тренінгу по зниженню рівня тривоги при підготовці та складанні ДПА та ЗНО Інд

Групова

Учні

 

Перший тиждень Психолог
7.Навчальна діяльність
7.1
8.Зв’язки з громадськістю та органами місцевого самоврядування
8.1 Співпраця з педагогами та психологами інших навчальних закладів, обмін опитом Інд Психолог Згідно замовлень Психолог
8.1 Відвідування учнів вдома (за необхідністю).  Відвідування батьків за місцем роботи (за необхідністю) Інд Психолог Згідно замовлень Психолог
8.2 Взаємодія з органами виконавчої влади та громадським самоврядуванням Інд Психолог Згідно замовлень Психолог
9 Інше

 

 ТРАВЕНЬ

№ з\п Напрями діяльності з учасниками освітнього процесу 

закладу освіти

Види

та форми

роботи

Цільова група,

аудиторія

Термін проведення Виконавці Відмітка про виконання

(дата виконання або перенесення)

1.Організаційно-методична функція
1.1 Організація психодіагностичної роботи Інд

 

МО

ПЦ

Згідно плану Психолог
1.2 Оформлення результатів та аналіз результатів психодіагностики Папер та ел.

варіант

ПЦ Згідно замовлень Психолог
1.3 Складання звітів про виконану роботу Інд ПЦ Згідно циклограми Психолог
1.4 Оформлення документації Інд ПЦ Протягом місяця Психолог
1.5 Вивчення нових досліджень в галузі психології. Робота у бібліотеці, участь у вебінарах, самоосвіта. Методичні об’єднання Інд ПЦ Середа Психолог
1.6 Інформація щодо впровадження шкільних служб порозуміння  для профілактики і розв’язання конфліктів з використанням медіації в закладах освіти Інд ПЦ 06.05.20 Психолог
1.7 Інформація щодо запобігання та протидії домашньому насильству Інд ПЦ 15.05.20 Психолог
1.8 Інформація щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, виховання гендерної культури та гендерної рівності в системі освіти Інд ПЦ 22.05.20 Психолог
2.Просвіта
2.1 Роль педагога у створенні умов щодо успішної адаптації першокласників Групова Педагоги    Третій тиждень Психолог
2.2 Виступи перед учнями з проблемних питань. Виховні години (булінг, агресія, насильство, аутоагресія) Групова Учні

 

Згідно замовлень Психолог
2.3 Тре6нінг для батьків майбутніх першокласників «Така цікава НУШ» Групова Батьки

 

Другий тиждень Психолог
2.4 Виступи на предметних методичних об’єднаннях   та семінарах психологів. Методичні об’єднання психологів та педагогів Групова Психологи ПЦ, педагоги Згідно замовлень Психолог
3.Профілактика
3.1 «Бесіда з профілактики суїцидальної поведінки» Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
3.2 «Бесіда з профілактики правопорушень» Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
3.3 «Бесіда з профілактики подолання дитячої безпритульності і бездоглядності» Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
3.4 «Бесіда з профілактики запобігання та протидії домашньому насильству» Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
3.5 «Бесіда з забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, виховання гендерної культури та гендерної рівності в системі освіти» Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Протягом місяця Психолог
4.Діагностика
4.1 Вивчення рівня шкільної тривожності учнів 4-х класів Інд

Групова

Учні Протягом місяця Психолог
5.Консультування
5.1 Корисні поради вчителям майбутніх першокласників  

Групова

 

Педагоги

Третій

тиждень

Психолог
5.2 Консультування з проблемних питань Інд

Групова

Учні

Батьки

Педагоги

Згідно замовлень Психолог
6.Зв’язки з громадськістю та органами місцевого самоврядування
6.1 Співпраця з педагогами та психологами інших навчальних закладів, обмін опитом Інд Психолог Згідно замовлень Психолог
6.2 Відвідування учнів вдома (за необхідністю).  Відвідування батьків за місцем роботи (за необхідністю) Інд Психолог Згідно замовлень Психолог
6.3 Взаємодія з органами виконавчої влади та громадським самоврядуванням Інд Психолог Згідно замовлень Психолог
7 Інше

 

ЧЕРВЕНЬ

№ з\п Напрями діяльності з учасниками освітнього процесу 

закладу освіти

Види

та форми

роботи

Цільова група,

аудиторія

Термін проведення Виконавці Відмітка про виконання

(дата виконання або перенесення)

1.Організаційно-методична функція
1.1 Складання звітів про виконану роботу Інд ПЦ Згідно циклограми Психолог
1.2 Оформлення документації Інд ПЦ Протягом місяця Психолог
1.3 Вивчення нових досліджень в галузі психології. Робота у бібліотеці, участь у вебінарах,самоосвіта. Методичні об’єднання Інд ПЦ Середа Психолог
2.Просвіта
2.1
3.Профілактика
3.1
4.Діагностика
4.1
5.Консультування
5.1 Консультування з проблемних питань Інд ПЦ За запитом Психолог
6.Корекція
6.1
7.Навчальна діяльність
7.1
8.Зв’язки з громадськістю та органами місцевого самоврядування
8.1
9 Інше