Матеріально-технічне забезпечення

Матеріально-технічне забезпечення

Краматорська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 31 –  збудована 1938 році, загальною площею ——— м2, приміщення закладу типове, проектна потужність установи –216  учнів.

Заклад розташований за адресою: м. Краматорськ, вул. Катерини Білокур 14. Школа знаходиться у комунальній власності. Стан будівель – задовільний, освітлення відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Середня наповнюваність класів по школі складає 25 учнів.

Для реалізації навчально-виховного процесу в школі наявні 14 навчальних кабінетів, 1 спортивний зал, їдальня на 30 посадочних місць,  майстерня з трудового навчання (майстерня обслуговуючої праці, слюсарна майстерня), центр учнівського самоврядування, спортивний майданчик, на якому знаходиться тренажерний комплекс.

З 14 навчальних приміщень 4 використовується для навчання учнів початкової школи, 10 – для навчання учнів 5-11 класів. У закладі наявні:

кабінет біології;

кабінет фізики;

кабінет української мови та літератури;

кабінет математики;

кабінет хімії;

 кабінет іноземної мови;

1 кабінет з предмету “Захист України”;

 кабінет інформатики.

 спортивна зала

Навчальний заклад має кабінет: для педагогічних працівників (учительську), кабінет психолога, медичний кабінет, ізолятор, кабінет директора, 2 кабінети заступників директора, кабінет педагога-організатора,  приміщення технічного персоналу, гардероб, дві роздягальні для учнів на уроках з фізичної культури.

Всі навчальні кабінети укомплектовані партами, стільцями для кожного учня; столами і стільцями для обладнання кожного робочого місця педагогічного працівника в класних кімнатах, навчальних кабінетах; класними дошками для кожної класної кімнати.

У закладі працює  кабінет інформатики ( № 5). У даному кабінеті встановлені навчальні комп’ютерні комплекси (12+1) з ліцензованим програмним забезпеченням, 1 смарт-дошка, проектор. Всі комп’ютери знаходяться в локальній мережі та підключені до мережі Internet.

Кабінет математики (№14) обладнаний наступною технікою: 1 телевізор. Використовується 2 навчальні дошки, моделі геометричних тіл, тригонометричне коло, креслярські інструменти.

У школі працює 1 спортивна зала . У спортивній залі є: 2 баскетбольних щити, 2 гімнастичних коня, паралельні брус’я, волейбольна сітка, канат, гімнастичні лави, 2 гімнастичні стінки, 4 тенісних столи та тенісні комплекти для них, мати, м’ячі, обручі тощо. На шкільному подвір’ї встановлені тренажерний комплекс.

Кабінети Нової української школи облаштовані сучасними меблями, мають 4 ноутбуки, 3 проектора та 2 смарт-дошкок, 4 принтери, 3 ламінатора, чисельний наочний дидактичний роздатковий матеріал. Кабінети підключені до мережі Internet.

Члени адміністрації використовують 3 сучасних комп’ютери.

У школі працюють точки доступу до мережі Інтернет через Wi-Fi технології.

Стан забезпечення сучасною комп’ютерною технікою відображено в таблиці:

Заголовок
Усього ПК у закладі Є?Є?
Із них:  
Робочі місця учнів в кабінеті інформатики 12
Робоче місце учителя інформатики 1
Робочі місця адміністрації 3
Бібліотека 1
Принтери 7
Сканери та БФП (принтер+сканер+ксерокс) 2+2
Інтерактивні комплекси (інтерактивна дошка, проектор) 6
Локальна мережа 100%
ПК, що підключені до мережі Інтернет 15+Wi-Fi
Проектори 4

Доступ закладу до мережі Інтернет надається провайдером ——- зі швидкістю до 100 Мбіт/с.

Електронна адреса закладу: school31zws@gmail.com

Сайт закладу: http://school31.kramuo.dn.ua/

У закладі працює бібліотека, яка в своєму складі має кімнати видачі та зберігання літератури.  Основний бібліотечний фонд (без урахування підручників)на 01.09.2020 року становить 9026 примірників, фонд підручників – 7144 екземплярів, методичної літератури – 811 екземплярів.

Мовний склад основного бібліотечного фонду:

· книги українською мовою – 3850;

· книги російською мовою – 5176;

Забезпечення учнів підручниками складає 92%.

Зазначена навчально-методична та довідкова література використовується за призначенням.

У закладі є 3 внутрішніх туалета (1 туалет для дівчат (на 4 кабінки з дверцятами), 1 туалет для хлопців (на 4 кабінки з дверцятами), 1 туалет для педагогічних працівників). Якість ремонту вбиралень – достатня.

В будівлі школи встановлено протипожежну систему.

Навчально – методичне забезпечення дозволяє в повному обсязі виконувати навчальні програми, за якими працює колектив учителів Краматорської ЗОШ №31. Для поліпшення навчально – матеріальної бази окремих кабінетів, оформлення, покращення санітарно – гігієнічного стану та естетичного вигляду розроблено перспективний план, який неухильно виконується.


 Кабінети початкових класів       

Кабінет інформатики

Кабінет математики

Кабінет фізики