Результативність і досягнення

Нагороджено:

Дипломом  Управління освіти Краматорської міської ради, переможця відбіркового етапу ІV міського дитячого фестивалю «З Україною в серці. Мова – душа народу, серце нації!» за оригінальну композицію, артистичне втілення художнього задуму, творчість та прояв громадської свідомості з побажаннями миру, добробуту, процвітання нашій рідній Україні.

  • колектив дітей та вчителів Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №31

Дипломом  Управління освіти Краматорської міської ради, учасника міського етапу ІV міського дитячого фестивалю «З Україною в серці. Мова – душа народу, серце нації!» за творчу реалізацію художнього задуму, ціннісне ставлення до державної мови як засобу національної ідентичності українського народу, активну життєву позицію з побажаннями подальших яскравих результатів на честь нашої рідної України.

  • колектив дітей та вчителів Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №31

Дипломом І ступеня Управління освіти Краматорської міської ради за перемогу в міському етапі обласного конкурсу ораторської майстерності                 «Майстер слова»

Носова  Тараса ученя 6А класу

-Волошину Поліну ученицю 10 класу

Дипломом ІІ ступеня Управління освіти Краматорської міської ради за перемогу в міському етапі обласного конкурсу ораторської майстерності «Майстер слова»

-Порозіну Дар’ю ученицю 9А клас

-Лисенко Анастасію ученицю 8А класу

Дипломом І ступеня Управління освіти Краматорської міської ради за перемогу в міському етапі обласного конкурсу ораторської майстерності «Заговори, щоб я тебе побачив»

Симоченко Аліну ученицю 9А класу

Дипломом ІІІ ступеня Управління освіти Краматорської міської ради за перемогу в І міському конкурсі «Казкар», присвяченому Міжнародному дню рідної мови

Оробець Анастасію ученицю 5Б класу

Дипломом ІІІ ступеня Управління освіти Краматорської міської ради за перемогу в номінації «Літературна кав’ярня» міського етапу обласного Інтернет –конкурсу літературно –мистецької та педагогічної медіатворчості із зарубіжної літератури, російської мови та інтегрованого курсу «Література» «Створи шедевр».

-Волошину Поліну ученицю 10 класу

Дипломом І ступеня Української Асоціації Викладачів Зарубіжної Літератури Творчого Об’єднання «Соняшник» за перемогу у Міжнародній грі зі світової літератури «Sunflower».

-Кірічок Орину ученицю 9Б класу

-Рибас Карину ученицю 9Б класу

Дипломом ІІ ступеня Української Асоціації Викладачів Зарубіжної Літератури Творчого Об’єднання «Соняшник» за перемогу у Міжнародній грі зі світової літератури «Sunflower».

-Федотова Кирила ученя 9Б класу

-Іващенко Валерію ученицю 9Б класу

Дипломом ІІІ ступеня Української Асоціації Викладачів Зарубіжної Літератури Творчого Об’єднання «Соняшник» за перемогу у Міжнародній грі зі світової літератури «Sunflower».

Дрючину Дар’ю ученицю 9Б класу

 Дипломом ІІІ ступеня всеукраїнського   рівня за перемогу у ІІ (міського) етапу  ХІХ Міжнародного конкурсу  з української мови імені Петра Яцика

  • Моісеєву Наталію ученицю 6А класу

Дипломом ІІ ступеня всеукраїнського   рівня за перемогу  у ІІ Всеукраїнській  виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» за роботу «Недільний ранок»

Тарасову Валерію ученицю 6А класу

Дипломом переможця регіонального етапу Міського конкурсу відгуків на сучасну дитячу та юнацьку прозу «Зимові читання».

Порозіну Дар’ю ученицю 9А класу;

Диплом ІІ ступеня всеукраїнського   рівня у міському етапі V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу імені Марії Фішер Слиж «Змагайся за нове життя!» присвяченого Лесі Українці

Орлова Максима учню 2А класу

-Погребняк Дар’ю ученицю 9А класу

Диплом І ступеня Палацу культури ім. Леоніда Бикова в номінації «Вокал»

Іващенко Валерію ученицю 9А класу;

Грамота Донецької обласної державної адміністрації Департаменту освіти і науки Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості за зайняте І місце в обласному етапі Всеукраїнського відкритого літературно – музичного фестивалю «Розстріляна молодість» номінація «Театр»

Симоченко Аліну ученицю 9А класу

-Порозіну  Дар’ю ученицю 9А класу

Грамота Донецької обласної державної адміністрації Департаменту освіти і науки Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості за зайняте І місце в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу для дітей та юнацтва «Різдвяні канікули» номінація «Читці» ІІІ вікова категорія

-Волошину Поліну ученицю 10 класу

Грамота Управління освіти Краматорської міської ради за зайняте І місце у міському відбірковому етапі Всеукраїнського відкритого літературно-музичного фестивалю «Розстріляна молодість» у старшій віковій групі.

Симоченко Аліну ученицю 9А класу

-Порозіну  Дар’ю ученицю 9А класу

Грамота Управління освіти Краматорської міської ради за зайняте ІІ місце у міському відбірковому етапі Всеукраїнського відкритого літературно-музичного фестивалю «Розстріляна молодість» у старшій віковій групі.

-Волошину Поліну ученицю 10 класу

Грамота Управління освіти Краматорської міської ради за зайняте ІІ місце у міському відбірковому етапі Всеукраїнського відкритого літературно-музичного фестивалю «Розстріляна молодість» у старшій віковій групі.

-Іващенко Валерію ученицю 9Б класу

Грамота Управління освіти Краматорської міської ради за зайняте ІІІ місце у міському відбірковому етапі Всеукраїнського відкритого літературно-музичного фестивалю «Розстріляна молодість» у старшій віковій групі.

-Коростій Аліну ученицю 11 класу

Грамота Управління освіти Краматорської міської ради за зайняте І місце у міському відбірковому  етапі Всеукраїнського  фестивалю-конкурсу «Різдвяні канікули» у старшій віковій групі

-Волошину Поліну ученицю 10 класу

Грамота Управління освіти Краматорської міської ради за зайняте ІІІ місце у міському відбірковому  етапі Всеукраїнського  фестивалю-конкурсу «Різдвяні канікули» у старшій віковій групі

Коростій Аліну ученицю 11 класу

Грамота Управління освіти Краматорської міської ради за зайняте ІІІ місце у міському фестивалі української пісні «Хай українська пісня лунає» у старшій віковій групі

Коростій Аліну ученицю 11 класу

-Іващенко Валерію ученицю 9А класу

Грамота Управління освіти Краматорської міської ради Станція Юних Техників за зайняте ІІІ місце у міському конкурсі робіт учнів з декоративно-ужиткової творчості «Знай і люби свій край»

– Перегонову Руслану ученицю 2-А класу

Грамота Управління освіти Краматорської міської ради Станція Юних Техників за зайняте ІІІ місце у міському конкурсі робіт учнів з орігамі «Білосніжні грані орігамі»

– Перегонову Руслану ученицю 2-А класу

Грамота МПК ім. Л.Бикова за зайняте ІІ місце у конкурсі читців «Всесвіт віршів і поем» присвячений  205-ій річниці з дня народження Т.Г. Шевченка

– Залєсова Владислава  учениця 9А класу .

Сертифікат міжнародного  математичного конкурсу «Кенгуру – 2019» за «Добрий результат»

– Перегонову Руслану ученицю  2А класу

– Тютюник Анну ученицю  6Б класу

– Камєнєва Мстислава  учня 7А класу

– Мєлєхову Єлизавету ученицю 7А класу

– Журавльову Софію ученицю 7Б класу

– Коноваленко Даніїла  учня 8А класу

– Косогову Катерину  ученицю  8А класу

– Лисенко Анастасію   ученицю  8А класу

– Костенко  Вероніку ученицю  8А класу

– Варуху  Олексія  учня  8А класу

-Шевченка Владиславя  учня 8А класу

– Яшкову Єлизавету ученицю  8А класу

– Амірзянову  Надію ученицю  8А класу

– Симоченко Аліну ученицю  9А класу

– Порозіну Дар’ю ученицю  9А класу

За рішенням педагогічної ради від 24.05.2019 р. протокол № 6 нагородити похвальними листами ” За високі досягнення у навчанні” учнів 2-8-х та 10-11-х класів

  – Закарлюку Анастасію ученицю 3-А класу

– Павленко Климентія учня 3-А класу

– Ростовського Ростислава учня 3-А класу

– Сукову Дар’ю ученицю 3-А класу

Гахроманову  Аразу учню 3-Б класу

– Тютюник Анастасії учениці 3-Б класу

Слащову Володимиру учню 4-А класу

– Опаріну Мелісу ученицю 4-А класу

– Синицьку Ксенію ученицю 4-Б класу

– Журавльову Діану ученицю 4-Б класу

Дмітрієву Дарину ученицю 5-А клас

Філярську Ганну ученицю 5-А класу

– Базилевич Милану ученицю 5-Б класу

– Гармаш Дар’ю ученицю 5-Б класу

– Оробець Анастасіяю ученицю 5-Б класу

– Селищеву Валерію ученицю 5-Б класу

– Волошину Єлизавету ученицю 6-А класу

– Моісєєву  Наталію ученицю 6-А класу

– Булаву Карину ученицю 6-Б класу

– Тютюник Анну ученицю 6-Б класу

– Костенко Вероніку ученицю 8-А класу;

– Косогову Катерину ученицю 8-А класу;

– Яшкову Єлизавету ученицю 8-А класу;

Порозіну Дар’ю ученицю 9-А класу;

– Симоченко Аліні учениці 9-А класу

– Кондратьєву Вероніку ученицю 10 класу

  • Відзначити роботу і вручити:

–  диплом І ступеня Управління освіти Краматорської міської ради

-ЛУЧКО ВІКТОРІЇ ВАЛЕРІЇВНІ за перемогу в номінації “ Методичні новації” міського етапу  обласного інтернет- конкурсу літературно-мистецької та педагогічної медіатворчості із зарубіжної літератури, російської мови та інтегрованого курсу “ Література” “Створи шедевр”.

–  диплом ІІ ступеня Донецької обласної державної адміністрації Департаменту освіти і науки

-ЛУЧКО ВІКТОРІЇ ВАЛЕРІЇВНІ переможеці обласного інтернет- конкурсу літературно-мистецької та педагогічної медіатворчості “Створи шедевр” у номінації « Методичні новації: міні-підручники, кейси» 

–  Подяка Донецької обласної державної адміністрації Департаменту освіти і науки

-ЛУЧКО ВІКТОРІЇ ВАЛЕРІЇВНІ  за роботу у складі журі обласного інтернет- конкурсу літературно-мистецької та педагогічної медіатворчості “Створи шедевр”

–  Подяка Донецької обласної державної адміністрації Департаменту освіти і науки

-ЛУЧКО ВІКТОРІЇ ВАЛЕРІЇВНІ  за підготовку переможців  міського етапу  обласного Інтернет конкурсу  літературно-мистецької та педагогічної медіатворчості  із зарубіжної літератури, російської мови та інтегрованого курсу «Література»  “Створи шедевр”

Подяка Управління освіти Краматорської міської ради

ЛУЧКО ВІКТОРІЇ ВАЛЕРІЇВНІ за підготовку переможців І міського конкурсу «Казкар», присвяченого міжнародному дню рідної мови

Подяка Управління освіти Краматорської міської ради

   ЛУЧКО ВІКТОРІЇ ВАЛЕРІЇВНІ за підготовку переможців міського етапу обласного конкурсу  виразного читання “Майстер слова”.

Подяка Управління освіти Краматорської міської ради

ЛУЧКО ВІКТОРІЇ ВАЛЕРІЇВНІ за підготовку переможців міського брейн-рингу, присвяченого 200-річчю з дня народження І.С. Тургенєва

Подяка Управління освіти Краматорської міської ради

ВАСИЛЬЧЕНКО ЛЮДМИЛІ ОЛЕКСАНДРІВНІ за творчий підхід в роботі, самовідданість і професіоналізм, національно-патріотичне виховання, вірне служіння його Величності Мистецтву і підготовку переможців місцевого відбіркового етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Різдвяні канікули»

Подяка Управління освіти Краматорської міської ради

ВАСИЛЬЧЕНКО ЛЮДМИЛІ ОЛЕКСАНДРІВНІ за творчий підхід в роботі, самовідданість і професіоналізм, національно-патріотичне виховання, вірне служіння його Величності Мистецтву і підготовку переможців місцевого відбіркового етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Хай українська пісня лунає!»

Подяка Управління освіти Краматорської міської ради

ВАСИЛЬЧЕНКО ЛЮДМИЛІ ОЛЕКСАНДРІВНІ за творчий підхід в роботі, самовідданість і професіоналізм, національно-патріотичне виховання, вірне служіння його Величності Мистецтву і підготовку переможців місцевого відбіркового етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Розстріляна молодість»

Диплом Інституту Розвитку Шкільної освіти «Олімпус»

ПЕРЕГОНОВІЙ ГАЛИНІ ДМИТРІВНІ за організацію позапрограмної всеукраїнської предметної олімпіади Олімпус ОСІННЯ СЕСІЯ

Грамота Управління освіти Краматорської міської ради

ПЕРЕГОНОВІЙ ГАЛИНІ ДМИТРІВНІ за підготовку призерів міського конкурсу робіт учнів з декоративно-ужиткової творчості «Знай і люби свій край»

Грамота Управління освіти Краматорської міської ради

ПЕРЕГОНОВІЙ ГАЛИНІ ДМИТРІВНІ за підготовку призерів міського конкурсу робіт учнів з орігамі «Білосніжні грані орігамі»