Учень 3А класу Павленко Климентій зайняв ІІІ місце у обласних змаганнях BLACK BELT (карате) у м. Слов’янськ. Так тримати!


Майстрюк Марина прийняла участь у спортивних танцях, де зайняла ІІІ місце і гран ПРІ у Лимані.


3А клас ЗОШ №31 прийняв участь у осінньому конкурсі “Колосок”,  де 12 чоловік отримали золоту винагороду, а 3 чоловіка срібні.

Молодці! Вітаємо вас!


05.02.19 року творча група вчителів ЗОШ №31 брала участь в кластері “Проекти та фандрайзинг” обласної творчої лабораторії, Сучасні тренди в освіті.  Педагоги здобули навички основ проектної діяльності на регіональному рівні.

               

 

Рейд-перевірка підручників

В ЗОШ №31!

              

Важливим показником рівня виховної роботи є стан збереження навчальної книги. Тому пріоритетним напрямком діяльності бібліотеки та педагогічного колективу є формування в учнів дбайливого ставлення до підручників та навчальних посібників.

Відповідно до Плану роботи шкільної бібліотеки та в межах Всеукраїнської акції «Живи, книго» два рази на семестр   бібліотекар ЗОШ №31 Трощилова Т.Я. спільно з активом школи  проводить загальношкільний рейд-перевірку стану шкільних підручників.  21.01 2019 року проведено чергову  перевірку стану збереження підручників. Незважаючи на давно відомі критерії оцінювання (наявність підпису, чиста, охайна обкладинка, закладки, відсутність  помарок, зроблених ручкою або олівцем, розірваних сторінок, загорнутих кутів,  закладених в книги зошитів та ручок) цього разу багатьом учням зроблено серйозні зауваження щодо  бережного використання підручників. Перевіркою встановлено, що кращу роботу зі збереження підручників серед 1-4 класів проводять в 3-А класі (кл. керівник Ярош Л.І.),3-Б класі (кл. керівник Кривошеєва В.В.), 4-А класі (кл. керівник Голованова І.В.).         Перевіривши підручники учнів 5-11 класів, слід відмітити стан збереження книг у 5-х , 6-х, 8 класах, адже не в усіх учнів зовнішний вигляд книг відповідає вимогам. Окремо хотілось би сказати про підручники  в учнів 7-Б класу (кл. керівник Ростовська Д.Б.) –   підручники в належному вигляді, охайні, всі обгорнуті.

        Класним керівникам необхідно систематично проводити пояснювальну роботу серед учнів та їх батьків щодо бережного ставлення до підручників.

      Пам’ятайте, що за цими підручниками будуть навчатися ще не одне  покоління школярів.

Як зберегти книгу

 1. Брати книжку чистими руками
 2. Зробити закладки для книг
 3. Не перегинати палітурки
 4. Не загинати кути сторінок
 5. Не розмальовувати книжки
 6. Берегти книги від води
 7. Щоб книжка довше служила, обгорни її
 8. Не читати книги під час їжі
 9. Прочитані книги своєчасно повертай до бібліотеки
 10. Якщо книга порвалась – підклей її

 

 

Батьківські збори дітей майбутніх першокласників відбудуться 15.02.2019 року о 17:00 в спортивній залі ЗОШ №31


08 січня 2019 року відбулася педрада вчителів на якій розглядалися такі питання:

 1. Забезпечення мобільності вчителя і учня шляхом формування інформаційних та комунікативних компетенцій. Перегонова Г.Д. “STEAM освіта”, “Перевернуте навчання” 
 2. НУШ Єльцова К.О., Крачковська Л.І.
 • Дитиноцентризм
 • Проектне навчання в НУШ

 

 1. Корпоративна етика ЗНВР Коростій Н.В.

https://drive.google.com/open?id=1XsswaTWtRxCtw8Q6Y7LGjdT95YRpsLWk

 

4. Вибір екзамену ДПА в 9 класах

Вирішили:

9А -українська література

9Б – історія України

 1. Оцінювання учнів 2 класів

Вирішили:

 • ІІ семестр 2 класи оцінювати вербально
 1. Набір учнів до 10 класу (Єрьомін В.Я., Гапонова Г.О.)

Вирішили:

 • працювати з батьками
 • оговорення нововведення по здачі ЗНО у ВНЗ І-ІІ рівнях
 1. Підсумки закінчення І семестру

Вирішили:

 • задовільні
 1. Діти з відзнакою та медалісти

Вирішили:

 • в 2018/2019 н.р. 9А клас Порозіна Д. свідотство з відзнакою
 1. Питання переходу школи на 100 відсоткове україномовне навчання

Вирішили:

 • 2026 рік
 1. Сертифікація педагогічних працівників
 • ознайомлення


Відзначення пам’ятних та ювілейних дат у січні 2019 року

08.01.2019 р. – 140 років з дня народження Степана Васильченка (справжнє ім’я та  прізвище – Степан Панасенко) (1879–1932), письменника, журналіста, педагога

Continue reading

Всеукраїнський мистецький конкурс

Шановні освітяни!

Державна фіскальна служба України разом Національним університетом ДФС України проводить Всеукраїнський мистецький конкурс.

Запрошуємо учнів 1-9 класів вашої школи до участі в конкурсі.

 

Новий рік вже зовсім близько. Щиро  вітаю колектив школи ,   усіх читачів та шанувальників  бібліотеки  з Новим 2019 роком!

Бажаю, аби новорічні та різдвяні свята стали доброю нагодою для кожного з нас позитивно оцінити рік минулий, подякувати один одному за розуміння і підтримку, допомогу і дружність.

Нехай у Новому році здійсняться наші надії і сподівання, маємо бути мужніми і незламними, впевнено долати труднощі, прагнути до омріяної перемоги і своїми справами наближати її!

Бажаю черпати з книжок мудрість, знаходити у читанні втіху і відпочинок, завжди бути впевненими, що найдобріші сюжети різдвяних казок здійснюються у нашому житті!

Бажаю добра і злагоди, міцного здоров’я!

                                                            Бібліотекар ЗОШ№31  Тая Яківна


21 грудня 2018 року в Краматорській центральній міській бібліотеці для дітей ім. О.С. Пушкіна  відбулося урочисте нагородження переможців міського етапу «Літніх читань-2018».  Вітаємо з перемогою ученицю 9-А класу ЗОШ№31 Залєсову Владу, (вчитель Рєзнік Л.А.) яка посіла призове місце за відгук на прочитану книгу – М. Ліщинська. Бузькові вогники. Влада отримала Диплом та цінний подарунок-книгу, яку мала можливість самостійно обрати, до речі, новітні книжки вже входять до списку «Зимових читань-2019».
Кожен відгук на прочитану книгу відрізнявся щирістю думок і почуттів,  умінням аналізувати текст, оцінювати поведінку та характери героїв творів сучасної української прози. Участь у Зимових та Літніх читаннях – це унікальна можливість зацікавити дітей, прищепити любов до читання, до позапрограмових творів сучасних українських письменників.

Завдяки проекту «Вся Україна читає дітям» біблітечний фонд шкільної бібліотеки поповнюється сучасною дитячою літературою. Цього разу бібліотекар школи Трощилова Т.Я. отримала також подарунок – три книги сучасних українських письменників.

Залучайтеся до читання, до проекту, пишіть відгуки до 1 березня та отримуйте подарунки!

«Зимові читання -2019» стартували!
   


Вітаємо ! Волошину Поліну ученицю 10 класу ЗОШ №31 .За зайняте І місце в обласному етапі Міжнародного фестивалі- конкурсі ” Різдвяні канікули'” місто Слов’янськ! Бажаємо творчих успіхів та натхнення!

 

 

Учениця 3А класу Закарлюка Анастасія зайняла ІІІ місце в “Різдвяному FESTI-2018” по програмі сучасні танці.

Шановні учні та батьки!

18.12.2018 учням приступити до навчання!


Шановні учні та батьки!
Карантин продовжений до 17.12.2018 року включно. 18.12.2018 учням приступити до навчання!

 


 

З 11 по 13 листопада учні нашої школи взяли активну участь в Міжнародному конкурсі з інформатики та комп’ютерної грамотності “Бобер – 2018”. З нетерпінням чекаємо результатів!

 


Запрошуємо абітурієнтів Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №31 прийняти участь у соціальній програмі Scholarship.

Головний приз – грант (стипендія) у розмірі 35.300 грн. сплату року навчання у Вищих Навчальних Закладах України. Ця сума розподіляється між учасниками, які написали найкращі роботи.

Участь повністю безкоштовна.

Ми оплачуємо навчання в усіх закладах, як приватних, так і державних, а також прагнемо знайти талановитих молодих спеціалістів.

Детальніше про умови конкурсу дивіться тут: https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/

Запитання та роботи можно надсилати через сайт або на пошту: scholarship@seoquick.com.ua

Будемо дуже вдячні, якщо Ви зможете розмістити інформацію про соціальну програму на Вашому сайті school31.kramuo.dn.ua.

З повагою

Лілія Ярмоленко, куратор соціальних і благодійних проектів


Пишемо разом українською

09.11.18 року в ЗОШ №31 була проведена виховна година присвячена до  Дня української писемності та мови.

 

Учні та вчилелі нашої великої шкільної родини разом писали радіодиктант єдності. Текст для багатьох виявився достатньо складним, але атмосфера в аудиторії була теплою, дружньою. Після закінчення диктанту всі учасники з натхненням ділилися своїми враженнями, та розлетілися на крилах робити свою справу з любов’ю, відчуваючи політ мрій.

 

Continue reading “Всеукраїнський мистецький конкурс”

 

Шановні майбутні випускники та їх батьки! Просимо звернути увагу на пробне тестування з ЗНО-2019. Хочете себе перевірити – реєструйтеся!

Участь у пробному тестуванні дасть можливість пройти пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей, а також об’єктивно оцінити свій рівень навчальних досягнень.
Реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 8 по 31 січня 2019 року. Кожен охочий зможе зареєструватися для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні на сайті Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти.
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 16 березня , з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) — 23 березня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.
Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та запорукою його успішного складання.
Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти.

 

 

Діти нашої школи з 3-8 клас,  20. 10.2018 року відвідали  Фельдман Экопарк м. Харків де продовжується найдовготриваліша  подія  осені – Бал хризантем з великими квітковими фігурами і 40 тисяч живих квітів усіх  можливих форм та кольорів.

Для дітей також  проводилися інтерактиви, ігры і вікторини с призами, а на «Веселій алеї»  урізноманітнюють дозвілля традиційні майстер-класи  ліпнини з глины, плетіння браслетів, виготовлення іграшкових корон. В суботу та неділю (11.00) «Театр дітей і тварин» представив на своїх підмостках спектакль «Хризантеми – квіти натхнення », а Кінний комплекс в неділю (13.00) показав “Шоу-парад коней”, завершальний теплий сезон в Фельдман Екопарк.


 

 

 

На підставі наказу УО  № 232 від 16.10.2018 “Про перенесення канікул

Перенесено термін осінніх канікул з 21.10.18 р. по 28.10.2018 р.

Початок занять 29.10.2018 р.

         

 

                          Умови доступності закладу для дітей з особливими

                                                     основними  потребами

В навчальному закладі ЗОШ №31 діти з особливими потребами, вчасності візочники мають доступ до першого поверху школи через пандус який знаходиться перед входом до спортивної зали.

Також для таких дітей у вбиральні на першому поверсі наявні  допоміжні ручки.  

Всесвітній День музики

Сьогодні, першого жовтня, у Краматорській ЗОШ № 31 у межах тижня мистецва відбулося свято всесвітнього дня музики. На перервах лунали мелодії пісень, які виконували учениці 10 класу нашої школи Кондратьєва Вероніка, Драніш Анастасія.

Була підготовлена інформація про це свято, яку представили школярам Волошина Поліна, Фоміна Вікторія.

В школі організовані персональні виставки робіт учениці  9-Б класу Костилєвої Ірини та учня 10 класу Лучка Олександра.

Протягом тижня ми сподіваємось  поповнити вернісаж новими творчими роботами.

Дякуємо Трощиловій Т.Я. за організацію книжкового матеріалу з історії мистецтва та мистецтва.

Continue reading “Всесвітній День музики”